Найчастіше вітражі застосовуються в меблях для декору, надання їм неповторності та привабливості. Меблі з вітражами ідеально та гармонійно вписуються у дизайн приміщення, особливо якщо правильно підібраний стиль малюнка. Розміщують вітражні вставки на фасадах корпусних меблів, стулках кухонних гарнітурів, шаф-купе, стільниці, душових кабінках та інших елементах.

Види вітражів для меблів
Існують різні техніки виготовлення вітража. Вибирають їх виходячи з того, де будуть встановлені меблі та яке їх призначення.
Фьюзинг, або спікання
Досить цікава техніка. Малюнок виглядає так, немов його намалювали аквареллю. Виходить він шляхом спікання окремих шматочків скла, об’єднаних у малюнок та покладених на скляну основу, під дією високих температур. Такий вітраж виходить міцним та може прикрашати меблі у дитячій кімнаті, ванній, кухні.

Тіффані
Виготовляються з дрібних деталей, з’єднаних між собою мідними та олов’яними смужками. У цій техніці створюються найскладніші малюнки. Але такі вітражі досить крихкі, не рекомендується використовувати їх у якості стільниць та подібних меблів. Найкраще використовувати у вітальні, спальні або кухні.

Плівкові вітражі, або наклейки
Виходять вони у результаті приклеювання на скляну поверхню спеціальної плівки з орнаментом та закріплюються свинцевими самоклеючими смужками. Цей спосіб – один з найдешевших та може використовуватися у дитячих, офісах, магазинах, спальнях.

Піскострум
Поверхня скла обробляється під тиском струменем повітря з піском. Вітраж виходить дуже міцний та практично не піддається впливу зовнішнього середовища. Прикрасить меблі у дитячій кімнаті, кухні, ванній.

Фотодрукований
Найчастіше наноситься на стулки шаф та полиць за допомогою УФ-принтера.

При виборі вітража слід враховувати колірну гамму – вона повинна відповідати оббивці меблів, шпалер та інших предметів інтер’єру.