Поради з грамотного догляду за волоссям після нарощування

Достатньої довжини та густоти волосся можна набути шляхом штучного нарощування пасом. При цьому слід потурбуватися знаннями про те, який догляд за нарощеним волоссям потрібен надалі. Інакше є ризик втратити чудові локони.

нарощене волосся
Нарощене волосся потребує особливого догляду.

Миття

Як правильно мити прикріплені волосся – найперше питання дівчат, які наростили пасма. Рекомендації стилістів:

  1. Приступати до догляду за накладними пасмами слід лише через 2 дні після того, як їх прикріплено. Застосовувати рекомендується шампунь, призначений саме для накладного волосся: він має м’яку зволожувальну консистенцію. Підійде і така косметика, яка відрізняється нейтральним pH та не містить біодобавки та кондиціонер. Забороняється мити голову шампунем, який використовують у догляді за схильним до сухості волоссям.
  2. Шампунем злегка змащують локони по всій довжині, починаючи від місця їх прикріплення до голови, та залишають до 2 хвилин. Після чого з акуратністю, не торкаючись до «коріння» нових пасом, споліскують їх.
  3. Щоб під час миття пасма не відійшли, необхідно тримати голову у природному випрямленому стані. Тому робити це потрібно під час перебування під душем або у ванні. Вода при цьому повинна бути теплою (не гарячою!).
  4. Промивши пасма, їх промокають легкими рухами, уникаючи звичного скручування у рушник.
  5. Феном користуватися при догляді за нарощеними пасмами не рекомендується. Якщо ж без нього не обійтися, висушувальний пристрій слід застосовувати, налаштувавши на позиції «швидка сушка», при цьому не забуваючи про використання термозахисної косметики.
миття волосся
Миття волосся, яке нарощене, має проводитися дуже обережно.

Як розчісувати та укладати після штучного подовження

Другий важливий момент – створення зачіски. Для цієї процедури підійде масажна щітка з широкими зубцями, які не закінчуються горошинами. Можна користуватися спеціальним гребінцем, оснащеним нечастими зубами (його можна придбати у салоні краси).

гребінець
Для нарощеного волосся потрібен спеціальний гребінець.

Порядок розчісування:

  • Причісування починають з кінчиків пасом. Для цього утворюють з них руками пучок: так пасма з накладним волосся не можна висмикнути.
  • Акуратно потрібно прочісувати точки прикріплення капсул до «рідного» волосся, щоб уникнути змішування пасом у прикореневій області.
  • Точки прикріплення розчісувати не варто, оскільки вони при носінні не сплутуються.

Розчісування накладним пасмам потрібно близько 2-3 разів на день.

Укладати штучно подовжене волосся потрібно з акуратністю, уникаючи доторків руками до точок прикріплення пасом. Допускається косметика для стайлінгу без наявності у складі домішок та така, що має нейтральний pH. Не зайвою у цьому випадку буде консультація майстра, який допоможе підібрати відповідну косметику для укладання нарощених завитків.

укладка нарощеного волосся
Більш хитромудрі види укладок буде краще довірити фахівцям у салоні.

Фарбування, якщо воно потрібно, проводять до процедури збільшення довжини. Після нарощування фарбування краще довірити майстру у салоні. Він вживе всіх заходів обережності та не торкнеться фарбою місця прикріплення пасом.

Крім цього, слід вдаватися до регулярного коригування нарощених кучерів, ґрунтуючись на індивідуальних особливостях. У зв’язку з цим стиліст у салоні перемістить капсули ближче до коріння «рідного» волосся. Маніпуляцію слід проводити після першого візиту у салон: у разі капсульної методики подовження – через 4 місяці, стрічкової – з інтервалом у 2 місяці.

у стиліста
Не забувайте відвідувати стиліста раз на квартал.

Деякі тонкощі догляду про штучно подовжене волосся

Рекомендації стилістів:

  • Забороняється вкладатися до ліжка з мокрими накладними пасмами, інакше утворюються ковтуни. Із завитків, висушених природним шляхом, слід утворити, не затягуючи гумкою, хвіст або косу.
  • У сауну (баню, солярій) варто вирушати у спеціальній шапочці. А після закінчення процедури не вдаватися до розчісування волосся, щоб уникнути їх випадання.
  • Після купання у морській воді або басейні пасма слід промити шампунем проточною, з-під душу, водою, а потім змастити їх водостійким бальзамом. У прямого нарощеного волосся бальзамом слід змастити лише кінчики, у кучерявого – 2/3 довжини пасом.
  • Зміцнювати та живити нарощене волосся допускається з використанням масок. Але такими складами змащують лише кінчики та локони нижче капсул.
  • 1 раз на квартал потрібно знімати накладні пасма. Довіряють процедуру майстру з салону, який для цього застосовує спеціальний розчин.

Подібний догляд за нарощеними волоссям потрібний не завжди. Умови диктує використовувана технологія подовження. Нарощування англійським методом вимагає миття волосся тільки розведеним шампунем та забороняє застосовувати бальзами та маски. При іспанській методиці нарощування особлива увага приділяється догляду тільки за капсулами. Італійський метод – найменш вибагливий до догляду. Тому обов’язково потрібно поцікавитися, за допомогою якого типу було виконано нарощування та який догляд за волоссям у зв’язку з цим буде потрібний.

Ссылка на основную публикацию
Уся інформація на сайті має інформаційно-пізнавальний характер. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістом. Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови застосування прямого активного посилання на сайт menicikavo.com. Фото- та відеоматеріали не є власністю сайту.