Як харчуватися, щоб швидко набрати вагу

Як правило, жінок більше хвилює питання про те, як схуднути, але іноді бувають винятки. Додати масу тіла можна не тільки тренуваннями, але й за допомогою вживання певних продуктів. Тому охочих поправитися у першу чергу цікавить, що потрібно їсти, щоб набрати вагу. Дуже важливо правильно розпланувати меню, інакше є ризик розтовстіти.

дівчина їсть
Дівчатам дуже часто треба набрати вагу, а не схуднути.

Висококалорійні продукти

Поправитися без достатньої кількості калорій практично неможливо, тому їсти треба багато. Почати краще з подвоєння звичної порції їжі.

До висококалорійних продуктів можна віднести:

  • арахіс та арахісову олію;
  • грубий овес;
  • червоне м’ясо;
  • яйця;
  • куряче філе;
  • сухофрукти.

Хліб та борошняні вироби, каші, макарони, молоко та молочні продукти обов’язково включайте до щоденного раціону.

макарони
Борошняні продукти повинні бути у достатку у раціоні того, хто хоче набрати вагу.

З побоюванням варто ставитися до продуктів, які викликають відчуття швидкого насичення. Це може бути попкорн, вівсяні пластівці та супи з невеликою кількістю калорій. Овочі краще смажити та тушкувати з додаванням олії.

Готувати продукти також потрібно правильно. Каші краще варити на молоці, а не на воді, а до основних страв додавати висококалорійну заправку, сир або авокадо.

Крім основних прийомів їжі, необхідно робити часті перекуси. Можна вживати:

  • йогурти;
  • батончики;
  • молочні коктейлі;
  • сухофрукти.

Час прийому їжі

Їсти потрібно в один і той же час та бажано через кожні три години. Щоб не забувати це правило, можна завести таймер або поставити нагадування. Снідати потрібно не пізніше 15 хвилин після пробудження, а кількість ранкових калорій повинна бути досить великою.

прийом їжі по годинах
Не можна дозволяти організму використовувати внутрішні ресурси як паливо, інакше набрати вагу навряд чи вийде.

Контроль калорій

Щоб правильно поправитися, необхідно не тільки знати, що треба їсти, щоб набрати вагу, але й вести підрахунок калорій. У тому випадку, коли починає утворюватися підшкірний жир, варто знизити добову кількість на 200 кілокалорій.

підрахунок калорій
Рахувати калорії потрібно і тоді, коли ви прагнете погладшати, а не збросити вагу.

Тренування та спорт

Буде краще, якщо індивідуальну програму тренувань підбере фахівець. Але у будь-якому разі не можна займатися спортом на голодний шлунок.

жінка у спортивній формі
Тіло повинно бути підтягнутим та не запливати жиром.

Знаючи, що потрібно їсти, щоб набрати вагу, людина зможе поправитися, але все одно необхідно контролювати цей процес. Пам’ятаючи це головне правило, ви завжди будете виглядати гарно.

Ссылка на основную публикацию
Уся інформація на сайті має інформаційно-пізнавальний характер. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістом. Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови застосування прямого активного посилання на сайт menicikavo.com. Фото- та відеоматеріали не є власністю сайту.