Покриваємо нігті гель-лаком правильно

Лаки на гелевій основі вирізняються довговічністю, що дозволяє нігтям зберігати розкішний вигляд протягом тривалого часу. Таке покриття тримається від двох до чотирьох тижнів без найменших сколів та тріщин. Процедуру можна проводити в салоні або в домашніх умовах. Дотримання послідовності на всіх етапах дасть можливість правильно покрити нігті гель-лаком. Для проведення процедури знадобиться спеціальне обладнання, у тому числі лампа і допоміжні матеріали. Сьогодні їх пропонує багато виробників, тому проблем з придбанням всього необхідного не буде.

Покриття нігтів гель-лаком

Поради, як правильно зробити нігті гель-лаком

Перед початком процедури необхідно надати нігтям бажаної форми. Для цього ідеально підійде абразивна пилочка. Чим м’якіша пластина, тим вищим повинен бути рівень абразивності інструменту. Правильне покриття нігтів гель-лаком не передбачає занурення пальців у теплу воду. Навпаки, нігтеві пластини слід добре очистити від залишків вологи. Тому традиційний обрізний манікюр варто зробити за кілька днів. Якщо такої можливості не було, то кутикулу варто обробити спеціальним засобом. Як тільки вона зм’якне, її слід відсунути до краю лунки, а потім зрізати.

Наступний крок полягає у знятті ліпідного шару. У натурального нігтя є природний глянець. Перед покриттям гель-лаком потрібно зняти його пилочкою. Вона не лише видалить жир, але й підніме кератинові пластинки для оптимального зчеплення з декоративним покриттям.

знежирювання нігтів

Третій етап полягає в очищенні й знежирюванні нігтьової пластини за допомогою спеціальних засобів. Використовуються знежирювач та дегідратор. Їх можна замінити засобом «2 в 1», який об’єднує одразу дві функції. Незначну кількість рідини слід нанести на ватний диск та ретельно протерти нігті.

Четвертий крок передбачає використання безкислотного праймера, який виконує одразу кілька функцій:

  • забезпечує надійне зчеплення декоративного покриття з нігтем;
  • перешкоджає утворенню під шаром гель-лаку сприятливої атмосфери для розмноження грибків і бактерій;
  • захищає нігті від негативного впливу хімічних речовин.

Перед тим як покривати нігті гель-лаком, необхідно обробити їх праймером. Спосіб обробки визначається в залежності від стану пластини. Якщо вона ослаблена та схильна до гіпергідрозу, то краще нанести ультрабонд на всю поверхню. Здорові нігті можна обробити лише по периметру.

праймер перед гель лаком

Як правильно наносити гель-лак

До процедури можна приступати лише після завершення попередніх робіт. Для початку слід нанести на нігті базу – продукт, який готує пластину до покриття гель-лаком. При використанні звичайного варіанту буде достатньо тонкого шару. Тоді як каучукову базу варто нанести більш щільно для вирівнювання нігтьової пластини. Використання цього продукту дозволяє створити молекулярний шар між нігтем та декоративним покриттям. Також він не дозволяє фарбуючим елементам проникати у кератиновий пласт.

Після нанесення бази необхідно помістити руку для полімеризації в ультрафіолетову лампу на 2 хвилини або у світлодіодну – на 1 хвилину. Після висихання на поверхні покриття зберігається липка плівка.

Щоб правильно робити гель-лак, слід уникати контакту бази з іншими предметами, у тому числі руками. Інакше на її поверхні залишиться слід, що негативно вплине на довговічність манікюру.

Наступний крок – кольорове покриття. Щоб правильно наносити гель-лак на нігті, потрібно запам’ятати наступне:

  • Класичний варіант передбачає нанесення декоративного покриття у 2-3 шари. Але гель-лак має значно вищу пігментацію, що дозволяє отримати ідеальний колір і щільність за один раз.
  • Гель-лак слід наносити тонким шаром, відступивши від кутикули на 1 мм, щоб не допустити затікань.
  • Кожний шар декоративного покриття необхідно полімеризувати у лампі. Перевіряти рівень висихання лаку пальцем не рекомендується, адже шкірний жир зменшить стійкість манікюру.

Якісно покрити нігті гель-лаком у домашніх умовах допоможе фінішний засіб. Його основне завдання полягає у наданні декоративному покриттю стійкості та глянцевого блиску, а також його захисті від механічних пошкоджень. Після нанесення фінішу нігті потрібно просушити у лампі. Останній крок – нанесення спеціального препарату, так званого топу. Вони бувають класичними, матовими та без липкого шару. Останні використовуються для створення оригінального дизайну, наприклад, з використанням декоративної пудри. Матовий топ перетворює глянцевий лак на оксамитово-плюшевий.

Після завершення процедури варто обробити кутикулу олією. Це забезпечить її зволоження та надасть манікюру естетичний вигляд.

Що ще потрібно знати, щоб покрити нігті гель-лаком

Сама процедура в цілому нескладна. Однак досить часто новачки зіштовхуються з проблемами. Одна із найбільш поширених помилок полягає у використанні нейл-продуктів різних виробників. Кожний із них є елементом єдиної системи, тому лише при використанні продуктів одного бренду можна гарантувати ідеальний результат.

сушка нігтів у лампі

Ще одна помилка полягає у неправильному положенні рук у лампі. Пальці повинні лежати рівно, нігтями вгору. Не можна торкатися ними стінок приладу та один одного. Великий палець бажано сушити окремо. Лише за таких умов можна бути впевненим, що покриття ляже рівно, без найменших недоліків.

Чим вищий рівень щільності гель-лаку, тим більше часу займає його сушіння. Деякі виробники випускають продукти, для яких підходять тільки LED-лампи.

Ссылка на основную публикацию
Уся інформація на сайті має інформаційно-пізнавальний характер. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістом. Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови застосування прямого активного посилання на сайт menicikavo.com. Фото- та відеоматеріали не є власністю сайту.