Випрямлячі волосся дуже популярні у дівчат, які від природи мають кучері. За допомогою випрямляча можна надати локонам ідеальну гладкість та блиск. Хоча щоб використовувати праску, не обов’язково потрібно мати кучерики – це підійде також дівчатам із прямим волоссям. Але щоб зачіска вийшла досконалою, потрібно знати, як вибрати випрямляч для волосся.

Тип поверхні
Ця характеристика грає дуже важливу роль, оскільки вона впливає на стан волосків. Випрямлячі можуть бути із традиційним металевим покриттям або із сучасною поверхнею: турмаліном, керамікою, тефлоном. Звичайні дешевше, але не варто економити на якості. Метал швидко нагрівається, до того ж утворюються ділянки, які перегрівають волосся та ушкоджують їх структуру. У результаті з’являються посічені кінчики.
Сучасні покриття нагріваються рівномірно, тому праску легко ковзає та не псує структуру волосся. Кераміка користується найбільшим попитом, але вона володіє одним недоліком: до неї налипають різні косметичні засоби, які нанесені на волосся. Краще зупинити свій вибір на кераміці, яка поєднується із турмаліном або із тефлоном.

Іонізація
Замислюючись, як вибрати випрямляч для волосся, потрібно перевірити, чи є опція іонізації. Вона корисна для здоров’я волосся, оскільки при нагріванні утворюється потік іонів, які обволікають волосинку та за короткі терміни відновлюють вологу.

Ширина поверхні
Прасочки можуть бути із пластинами різної ширини. Найтонша – це близько 2 см. Якщо волосся густе та нижче плечей, краще вибирати випрямлячі з більш широкою поверхнею. Тоді процес буде йти швидше, бо можна буде захоплювати велике пасмо.
Вузька поверхня вважається універсальною, але часу на укладку потрібно витратити більше. До переваг таких приладів можна віднести те, що з їх допомогою волосся можна не тільки випрямити, але й, навпаки, завити. У продажу є праски, оснащені додатковими панелями для створення різноманітних зачісок.

Ступінь нагрівання
Перед тим, як вибрати випрямляч для волосся, потрібно продумати, які температурні значення найбільш підходять для конкретного типу. Якщо волоски тонкі, краще купувати прилади із мінімальними значеннями, починаючи від 140°C. Для жорстких та важких локонів цих температурних показників буде недостатньо, тому варто зупинити вибір на прасці із межею 230°C.