Будь-яка жінка не позбавлена деякої пристрасті до експериментів над зовнішністю. Багато леді бояться щось кардинально міняти у зачісці. Новий колір або довжина – це завжди натяк на новий імідж та образ. Саме тому більшість обмежуються створенням чубчика. Ці короткі пасма можуть привнести в образ свій шарм, пікантність та чарівність. Розглянемо, які плюси та мінуси чубчика і що рекомендують професійні дизайнери.

Переваги зрізаного пасма
Зважившись скорегувати образ та зачіску, потрібно адекватно оцінити переваги та недоліки такої мініатюрної деталі. Основні переваги чубчика полягають у тому, що пасмо волосся, яке може бути різної довжини, здатне:
- приховувати деякі недоліки зовнішності;
- маскувати занадто високий лоб;
- підкреслювати виразність очей;
- робити образ молодший та кокетливим;
- привносити в ансамбль свій шарм та особливу жіночність.
Поради стилістів щодо такої невеликої, але дуже важливої деталі різні. Однак у підсумку, робити чубчик чи ні, залежить від самої панянки. Адже цей нюанс часто кардинально змінює вигляд.

Перукарі рекомендують перед тим, як зістригти чубок, врахувати:
- форму голови;
- особливості контурів обличчя;
- вік;
- тонкощі базової зачіски;
- метод фарбування.
Що враховувати при виборі
Наприклад, варто робити довгий чубок тільки тим пані, які є власницями трикутного типу обличчя. Відрізане пасмо оптимально зачісувати на рівень потилиці. Власницям квадратного виду обличчя оптимально підходять асиметрично зістрижені прядки. Такий прийом здатний пом’якшити грубі та масивні контури.
Що стосується кругловидих дам, то їм рекомендується робити косий чубок або варіант з проділом. Дана деталь з легкістю збалансує всі контури зовнішності та візуально витягне овал обличчя, замаскувавши масивні щоки.

Складніше за все визначитися з тим, чи потрібен чубчик, панночкам з худорлявим, витягнутим овалом обличчя. Якщо ж вони вирішуються на включення до образу подібної деталі, їм рекомендується робити її у форматі «драбинки». Також можна укладати зістрижений короткий чубчик на бік.
Врахування своєї зовнішності – це головне
Дамам з високим чолом стилісти радять рівний чубок. Він повинен бути максимально густим та об’ємним. Якщо дівчина має кучеряві пасма, то у неї нема потреби стригти волосся над чолом, адже укласти йог виявиться вкрай складно. Варто враховувати, що хвилястий чубок формувати доводиться з використанням різних пристроїв та стайлінгу.

Сказати однозначно, краще з чубком або без нього, не можна. Доводиться враховувати масу нюансів, не тільки тип обличчя. Необхідно брати до уваги сам формат обраної версії. Наприклад, жінкам з овальними контурами обличчя немає ніякої необхідності коректувати геометрію зовнішності за допомогою даного прийому. Їм підходять багато зачісок без чубчика.
Особливості різних моделей
Дуже популярні прямі чубчики. Але далеко не всім вони пасують. Однак дане рішення рекомендується використовувати жінкам:
- круглолицим;
- з трикутними контурами ;
- з правильними рисами обличчя (овалом).
При цьому жінкам з прямокутним типом обличчя немає необхідності вибирати подібний чубок. Проти даного рішення виступає той факт, що деталь лише підкреслить всі негативні особливості зовнішності. Широкі вилиці, деяка незграбність та грубість виявляться особливо помітними та виразними. Але якщо у жінки від природи високий лоб, їй варто обов’язково зробити чубок.

Найпопулярніші версії: кому вони пасують
Особливе рішення – косий чубчик. Його рекомендується робити дівчатам з квадратними або прямокутними контурами обличчя. Коштом цього елемента можна з легкістю:
- надати образу особливий шарм та загадковість;
- врівноважити зовнішність;
- сконцентрувати акцент на виразності погляду.
Однак стилісти виступають проти створення даної моделі на хвилястих, кучерявих або сильно кучерявих пасмах.
Довгий та прямий чубчики не втрачають популярності. Ця версія бездоганно вписується у зовнішність панянок з трикутними контурами обличчя. Вона робить образ більш складним та стильним. Щоб удосконалити зовнішність, наповнивши її більшою виразністю та яскравістю, стилісти рекомендують затонувати зістрижене пасмо.

Немає нічого більш ефектного, ніж гра на контрастах та напіввідтінках. Якщо дівчина з округлими контурами обличчя вирішила виконати таку модель, їй варто скористатися градуюванням. Причому, коли підборіддя є великим, рекомендується контури створювати максимально рівними та прямими. Саме подібний прийом дозволить ефектно збалансувати риси зовнішності, мінімізувавши всі недоліки.
Тонкощі класичного рішення
Особливої уваги заслуговує класичний чубчик. Він виконується з контурами у форматі дуги. Цей стриманий та завжди актуальний варіант здатний чудово пом’якшити різкі пропорції. Особливо такий тип пасом підходить жінкам овальної та трикутної геометрії обличчя. Для пані, які чітко стежать за всіма останніми модними трендами, немає нічого більш актуального, ніж зубчаста багатошарова модель. Такий чубчик особливо стильно буде виглядати у сукупності з колоруванням або меліруванням пасом.

Вибираючи зачіску з зістриженими пасмами в області чола, варто пам’ятати про їхню незмінну актуальність. Чолка робить образ значно молодшим. Однак щоб експерименти з іміджем не призвели до розчарувань, варто обов’язково оцінити свій тип зовнішності та врахувати його особливості.