Як приготувати відбивні з яловичини, щоб були м’які та соковиті: покроковий рецепт, секрети приготування

Ви, напевно, думаєте, що нереально приготувати відбивні з яловичини за 30 хвилин, щоб вони до того ж мали ідеальний смак. Однак це можливо, якщо все робити правильно. Щоб котлети буквально танули в роті, необхідно виконати ряд простих дій. Вашій увазі майстер-клас, з якого ви дізнаєтеся, як приготувати відбивні з яловичини, щоб вони були м’які та соковиті.

яловичі відбивні
Апетитні котлети можна зробити більш ніжними та м’якими.

Інгредієнти

Приготувавши блюдо за цим рецептом, ви зрозумієте, що це не тільки дуже смачно, але й просто. Для початку необхідно підготувати такі продукти:

  • 400 г яловичого філе;
  • 2 ст. л. гірчиці;
  • чорний мелений перець – за смаком;
  • соняшникова олія (для обсмажування).

Для панірування знадобляться:

  • 2 яйця;
  • 8 ст. л. панірування;
  • сіль і перець – на ваш смак.

Спосіб приготування

Тонкощі приготування відбивних з яловичини:

  1. Для початку необхідно правильно вибрати м’ясо. Якщо хочете, щоб котлети вийшли соковитими, яловичину бажано брати свіжу. Ідеально для цієї страви підходить вирізка, без жирового прошарку і кісток.
  2. Яловичину вибрали, тепер її треба помити та ретельно просушити.
  3. Одним з важливих моментів є нарізка м’яса. Важливо зробити це правильно – розріжте шматок тільки поперек м’язових волокон. Товщина нарізаних шматочків повинна бути не менше сантиметру-півтора.
  4. Відбийте м’ясо спеціальним молоточком. Щоб зробити це без бризок, загорніть кожен шматочок в харчову плівку. Ні в якому разі не відбивайте занадто тонко. Котлета не повинна просвічуватися. Щоб відбивні мали ідеальну форму, ви можете перед смаженням їх акуратно обрізати.
  5. Тепер м’ясо треба замаринувати. Посипте кожен шматочок перцем і змастіть гірчицею. Повірте, ця приправа робить з м’ясом дива. Якщо хочете домогтися максимальної м’якості відбивних, то відкладіть жаріння на 1-2 години.
  6. «Запечатайте» м’ясо, щоб ваші відбивні з яловичини були соковитими. Соліть блюдо вже у кінці приготування, а не перед смаженням, як помилково робить багато хто.
  7. Наступним кроком буде приготування кляру. Саме він не дасть витекти соку з м’яса. Робиться дуже просто: вбийте яйця в простору тарілку, трохи присоліть, додайте спеції та збийте вінчиком.
  8. Зробіть паніровку. Добре використовувати сухарі грубого помелу, але можна брати будь-які. Приправте їх сіллю.
  9. Прийшов час приступати безпосередньо до смаження. А ось і черговий секрет: класти відбивні з яловичини слід на дуже гарячу сковороду з розпеченою рослинною олією. Тому перш за все ставимо сковорідку на вогонь.
  10. Занурюємо відбивні в яйце, потім обвалюємо у паніровці. Все це проробляємо, поки розігрівається сковорода з маслом. Якщо хочете, щоб відбивні були більш пишними, повторіть панірування кілька разів.
  11. Швидко кладемо відбивні в розпечену олію й обсмажуємо до золотистої скоринки з двох боків.
  12. Подаємо до столу. Смачного!
подача відбивних
Найкраще їсти відбивні з яловичини гарячими.

Подавайте їх із гарніром або просто як самостійну страву. З гарнірів оптимальні круп’яні каші, овочеве рагу, макарони, запечені овочі.

А ось ще один цікавий відеорецепт з яловичиною:

Ссылка на основную публикацию
Уся інформація на сайті має інформаційно-пізнавальний характер. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістом. Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови застосування прямого активного посилання на сайт menicikavo.com. Фото- та відеоматеріали не є власністю сайту.