Існує науково доведений факт, що цукор впливає на мозок майже так само, як наркотик. Прив’язаність організму до вживання солодкого не менш сильна, ніж до наркотичних речовин. Щоб впоратися із непереборним бажанням, варто звернути увагу на кілька ефективних технік.
5 перевірених способів проти тяги до солодкого
Залежно від індивідуальних переваг, можна спробувати такі методи боротьби проти потягу до солодкого:
- Хатха-йога. Нерідко потяг до солодкого виступає шляхом боротьби організму з постійними стресами. Як альтернативу можна використовувати фізичні навантаження або медитацію. Це найкращий спосіб відволіктися від стресів. Навіть просте прибирання у будинку допоможе відірватися від сумних думок.
- Вживати продукти, багаті на пробіотики. Це дозволить відновити кишковий баланс. Найбільше пробіотиками багаті ферментативні продукти: насіння льону, квашена капуста, яблука, банани, кімчі та темпі.
- Кожен прийом їжі має бути усвідомленим. Найпоширенішою помилкою є використання смартфонів, прочитування книг та журналів, перегляд телевізора під час їди. Коли людина насолоджується кожним шматочком, відбувається вироблення певних ферментів, що призводять до насичення.
- Процедура очищення організму. Великі скупчення шкідливих бактерій можуть призвести до того, що кишківник починає посилати сигнали у мозок про необхідність вживати солодке у великій кількості. Крім того, дуже велика кількість солодких продуктів може призвести до розвитку патогенної флори.
- Голодування. Ще один ефективний спосіб очищення. Починати краще поступово: із одного або двох днів. Після тривалого періоду голодування потяг до солодкого значно слабшає.
За бажання солодке можна замінити натуральними продуктами з багатим вмістом вітамінів, мікро- та макроелементів.