Жіноче волосся може стати приводом як для радощів, так і для суму. Гарна зачіска завжди підіймає настрій, дарує впевненість, змушує подобатися собі та навколишнім. Невдале ж фарбування чи погана стрижка викликають нищівні емоції. І якщо з наслідками тонування можна впоратися за кілька днів, то біда, спричинена ножицями, розвивається до катастрофи. Експерти стверджують, що стригти волосся варто в сприятливі дні. Тоді ефект від нової зачіски буде позитивним, а довжина швидко відновиться.
Сприятливі дати на основі природних явищ
Часто дівчата, що вирішили стригти волосся, беруться за вивчення місячного календаря. Такий підхід базується на основі залежності біоритму людини від обертів Місяця навколо нашої планети. Положення супутника Землі дійсно впливає на кожен живий організм. Одні фази Місяця наповнюють енергією та силою, інші приводять до виснаження та втоми. Тому стригти волосся можна на основі місячного календаря.
Зміна зачіски взимку
Холодна пора року добре підходить для найсміливіших експериментів з ножицями та фарбою. Адже негативні результати легко можна прикрити головними уборами, а позитивний з гордістю презентувати на численних святах. Позиції нічного світила у сніговий сезон визначають наступні дати, в які вірогідність створення прекрасної зачіски найбільша:
- Стригти волосся в грудні слід 5, 6, 7, 13, 14, 15, 24, 28 числа. Початок зими з веселими святами та пухнастим снігом створює чарівну атмосферу, що пробуджує потяг до прекрасного. Середній місяць крижаного сезону починає новий рік, що також викликає прагнення до змін.
- Стригти волосся в січні краще з 2 по 5, 10, 12, 23, 25, 31 числа.
- У кінці холодної пори також є дні в котрі зачіска вийде надзвичайною. Тож, стригти волосся в лютому треба – 1, 4, 8, 11, 21, 22, 24, 25, 26, 28 числа.
Весняні перетворення у зовнішньому вигляді
Коли природа прокидається від зимової сплячки, все живе починає активно розвиватися. З’являються перші бруньки, листочки, квіточки. Жінки також починають квітнути. З’являється прагнення подобатися собі та оточенню. Весна – це казкова пора, котра стає найбільш популярним періодом для зміни стилю:
- В березні стригти волосся краще 2, 4, 6, 7, 16, 22, 23, 25, 27, 31 числа. З початком весни біологічні процеси пришвидшуються, що робить пасма більш живими, ніж в холодні часи.
- Стригти волосся у квітні треба 1, 3, 4, 12, 21, 22, 24, 26, 27, 29. Ці дати стануть найбільш сприятливими для отримання найкращого результату від маніпуляцій з ножицями.
- В травні стригти волосся рекомендується 1, 2, 3, 4, 10, 11, 20, 23, 25, 27, 29, 30, 31 числа.
Літня трансформація
Пору сонця, тепла, канікул й відпусток з нетерпінням очікують дорослі і діти. Кожна дівчинка та жінка радіють можливості приміряти легкі яскраві вбрання. А до літнього гардероба, звісно ж, необхідно змінити й зачіску. Так образ буде більш гармонійним:
- Стригти волосся у червні варто 6, 15, 19, 20, 21, 22, 24. 27, 29 числа. В сонячний сезон тепло, вітаміни, хороший настрій сприяють швидкому росту пасом, тому ця пора добре підходить для укорочення зачіски.
- В липні стригти волосся краще 3, 12, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 31.
- Кінець літа багатий яскравими враженнями, що створює хороші умови для змін. Стригти волосся в серпні добре 7, 8, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 27, 28, 29, 30.
Створення осіннього стилю
Осінь – пора збору урожаю та період легкої меланхолії. Все готується до сну, а людська природа прагне самовираження. Золоті фарби навкруги, похмуре небо, рідке сонечко надихають жінок на зміну образу. А створення нового стилю неможливе без зміни в зачісці:
- Стригти волосся в вересні краще 5, 6, 12, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 26. На початку золотого періоду організм наповнений силою та корисними елементами. Тому не варто боятися повільного відростання і сміливо погоджуватися на експерименти з ножицями.
- Стригти волосся в жовтні можна 2, 5, 11, 16, 18, 19, 21, 23, 25.
- Осінній фінал не вирізняється барвистістю, тому нова зачіска може стати приводом для хорошого настрою. Стригти волосся в листопаді варто 4, 7, 14, 15, 16, 18, 20, 25, 27 числа.
Вірування та забобони
Зачіска являється важливим фактором формування зовнішнього вигляду. Тому є надзвичайно важливою для кожної жінки. Навіть багатьом чоловікам не байдуже їх волосся. Таке ставлення до пасом зробило їх учасниками різних вірувань.
Так, вважається, що жінкам, котрі при надії, не можна укорочувати довжину чи змінювати колір своєї зачіски. Цей факт жодного разу не був доведений. Тисячі жінок, очікуючи своїх малюків, регулярно навідуються до перукаря. Тому можна сміливо стверджувати, що стригти волосся можна, коли годуєш груддю чи виношуєш малюка. В цей період зовнішні зміни є навіть корисними, бо сприяють хорошому настрою та позитивним емоціям.
Багато забобонів існує на тему першої стрижки дитини. Тут більшість думок сходиться на тому, що укорочувати зачіску малюка не можна, поки тому не виповниться рік. А от спеціалісти стверджують, що починати стригти волосся дитині краще з того моменту, як воно стало їй заважати. До того ж малюк має бути готовим до контакту з перукарем. Адже істерики й розмахування руками не принесуть нічого хорошого та підвищать ризик травмування малечі.
Також говорять, що не можна стригти волосся ввечері або в неділю. У першому випадку оновлення зачіски загрожує відтоком сил, а в другому може накликати біду. Та мільйони жінок обирають саме такий час для походу в перукарню. Ці красуні цінують свій час. Тому вважають, що стригти волосся краще в зручний період.
Залежно від власних суджень та вірувань кожен сам обирає найкращий час, коли стригти волосся, щоб воно швидко росло і мало гарний вигляд. Людина сама будує своє життя, їй і створювати послідовність своїх дій. Та все ж таки стригти волосся бажано в хорошому настрої.