З кожним днем наш світ все більше прогресує і якщо ще пару років тому ваші діти просили купити м’яку іграшку, то зараз все не так просто. День у день зростає попит на техніку, і кожний батько чи мати думають, як обрати щось корисне для дитини. Серед безлічі гаджетів є просто розважальні, а є і корисні. Наприклад, можна обрати смарт-годинник для дитини, що допоможе завжди бути на зв’язку з малечею.
Правила вибору
Велику роль у такому питанні грає вік, адже навіщо дитині у чотири роки годинник, на якому можна робити селфі? Правда ж, не потрібно. Тому коли вибираєте смарт-вотч, велику увагу звертайте на те, чи справді всі функції у ньому потрібні для вашої малечі.
Якщо ваша дитина йде у перший клас та ви надзвичайно сильно переживаєте за неї та хочете підтримувати спілкування, коли між вами немала відстань, але боїтесь купляти ще телефон, тоді хорошим вибором буде смарт-годинник, який можна під’єднати до батьківського смартфона, щоб телефонувати у будь-який час.
Наступний зразок підійде для тих матусь та татусів, які відводять своїх малюків у садочок та переживають про те, як з ними там поводяться. Для такої ситуації вашим ідеальним годинником буде той, на якому з телефона батьків, підключившись до гаджета, можна з легкістю слухати чи навіть записувати все, що відбувається довкола дитини.
Коли вашому молодший член родини вже підліток, тоді найкращим вибором буде смарт-годинник, який йому більше підходить. Це залежить від того, для чого саме потрібен годинник:
- якщо для іміджу, то підійде простий, але стильний;
- якщо для спорту, перегляду кроків і фізичної сили – слід обрати фітнес-браслет.
5 рекомендацій, як правильно вибрати смартгодинник:
Декілька порад допоможуть обрати найкращу модель:
- Вибір залежить того, який вік вашої дитини, адже характеристики та параметри пристрою мають відповідати повністю під неї.
- Дитині, яка ще не пішла до школи, обов’язково слід підбирати годинник легкого користування, щоб їй було легше розбиратись у всіх функціях.
- Однією з важливих деталей при покупці смартгодинника є те, чи він витривалий до води. Тобто, якщо ваша дитина захоче помити руки, то їй має не бути потрібно знімати його, адже це доставляє незручності.
- Акумулятор – від нього залежить, скільки часу може проходити дитина зі смартгодинником. В середньому стандартна ємність акумулятора має становити 400-600 мА*год.
- Якщо в дитини ще нема смартфона, то краще купити годинник з СІМ-карткою.
Ці прості поради стануть у пригоді батькам під час вибору смартгодинника для дитини.