Не зважаючи на складну економічну ситуацію, люди продовжують створювати сім’ї та укладати шлюби. Кохання нікуди не йде з нашого життя. З цієї причини у кожної з вас повинні бути припасені цікаві ідеї подарунків на весілля, якими можна буде скористатися, якщо хтось із знайомих або родичів збереться одружитися.

Чим порадувати молоду сім’ю
Найчастіше, коли люди одружуються, у них у розпорядженні є дуже мало предметів побутового вжитку, які знадобляться їм для ведення самостійного життя окремо від батьків. Тому потрібно допомогти молодятам придбати їх.
До ТОП-5 найоригінальніших подарунків для молодої сім’ї входять:
- Елітна постільна білизна. Слід віддати перевагу якісним та креативним текстильним виробами з шовку, сатину, бязі або бавовни. Білизна може бути прикрашена вишивкою, мереживом або якимись незвичайними принтами.
- Пара велосипедів або самокатів. Дуже сподобається активним молодятам. Вони зможуть більше часу приділяти спільному дозвіллю та проводити час з користю, та ще й на свіжому повітрі.
- Хороша валіза. Символічний подарунок – молодята зможуть використовувати його для подорожей, у які їм ще належить відправитися. А може, вона як раз стане у пригоді для поїздки на медовий місяць!
- Цікавим варіантом стане предмет інтер’єру із зображенням нареченого та нареченої. Наприклад, картина. Такий весільний подарунок можна виготовити самостійно або замовити у художників.
- Гроші. Це хоч та не найоригінальніше рішення, але часто найпотрібніше. Люди самі визначаться, що їм потрібно купити у свій майбутній будинок, спираючись на власні смаки та бажання. Якщо хочеться відзначитися, то завжди можна піднести презент незвично. Наприклад, відмінна ідея, щоб подарувати гроші, – покласти їх у полотняний мішечок або кожну купюру помістити у прозору повітряну кульку. До речі, останній варіант буде незвично виглядати, якщо поміняти місцеву валюту на долари.
Що стосується самих молодят, то їм необов’язково дарувати один одному щось матеріальне. Краще підносити емоції та спогади. Наприклад, нареченому точно сподобається пісня, виконана нареченою під час свята. Зрозуміло, потрібно враховувати власні вміння та навички. Якщо у людини є проблеми з потраплянням у ноти, то краще утриматися від цього та вибрати щось інше.
Як не залишити гостей без уваги
Нареченому з нареченою не слід забувати про сувеніри гостям на конкурси, які будуть проводитися під час урочистостей. Це можуть бути незвичайні дрібниці, наприклад значки, ордени або медалі, де вказується номінація, за яку нагорода була отримана. Такі речі можна зробити на замовлення або виконати своїми руками з паперу та картону.
На медалях чи орденах можна прописати «Найрозумнішому», «Найспритнішому», «Найшвидшому». Виходити потрібно зі складу конкурсів, які будуть проводитися.
Як виділити річницю весілля
Коли люди вже прожили разом якийсь час, при виборі подарунка слід орієнтуватися на їхні інтереси, захоплення або статус.
Наприклад, батькам буде вкрай приємно отримати від своїх дітей подарунок, який відображає їхнє минуле. Це може бути декоративна статуетка, що нагадує про будь-яку подію з життя (поїздка на море, у гори або сам момент свята).

Можна замовити батьківський портрет, який прикрасить їхню залу або вітальню. А якщо хочеться дуже порадувати маму з татом, та й дата буде відповідна, наприклад, 40 років спільного життя, то має сенс почати заздалегідь збирати гроші, щоб здивувати їх романтичною подорожжю. Такий подарунок можна піднести й на золоте весілля батькам. Це можуть бути квитки та оплачене проживання у місті, куди вони поїхали у перший весільну подорож, поїздка у Париж чи Відень, путівка до санаторію.

При підготовці сюрпризу на річницю весілля чоловікові спиратися треба на його інтереси та побажання. У своєму презенті потрібно не тільки показати любов, а й похвалити свого чоловіка. Сьогодні виробники пропонують безліч готових прикольних ідей. Наприклад, кубки з підписами «Золотий чоловік», «Чоловік №1», «Найкращий чоловік та батько».
Якщо немає відповідного варіанту, можна підібрати потрібну фразу (яка означає щось особливе для пари у цілому), та її нанесуть на виріб на замовлення. Це можуть бути якісь ніжні та ласкаві прізвиська, якими ви називаєте один одного тільки вдома. Можна замовити якусь унікальну річ з гравіюванням, наприклад, годинник, на кришці якого буде написано «На 10 років чоловікові». Аналогічно з ситуації може вийти чоловік, який шукає оригінальний подарунок для своєї жінки.

Подрузі на день весілля можна змонтувати фільм про історію кохання їхньої пари або замовити родовідну книгу. Такі ідеї подарунків на весілля друзям досить специфічні, але дуже потрібні, адже ці речі точно будуть виділятися серед інших презентів.
Що дарувати в особливі дати
У даному випадку мова йде про подарунки на ювілей весілля. В ідеалі треба спиратися на їхні назви, але це зовсім не обов’язково.
- На рік класним варіантом стане годинник з написом «365 днів разом» або «Натікали рік». Можна підібрати й інші цікаві написи.
- На паперове весілля слід вибрати подарунок, пов’язаний із символом річниці. Однак це зовсім не означає, що досить буде купити альбом для малювання або аркуші для друку. Набори для фотографій, фотоколаж у красивій рамці, календар, де кожен місяць буде відображати якусь подію з життя пари. Наприклад, якщо чоловік та жінка познайомилися у січні, то цікаво буде вставити у цей місяць їхнє фото, у липні були заручини – взяти фотографії з цього заходу, у серпні – одруження.
- Надалі можна керуватися принципом підбору подарунків за матеріалами, що символізує дату. Тобто на срібне весілля дарувати вироби зі срібла. Це не обов’язково повинні бути саме парні прикраси: столове срібло або декоративні фігурки стануть чудовою альтернативою. На перлинне весілля дарують презенти з перлів. Це може бути цікава композиція, виконана з даного матеріалу або хоча б із його замінника.
- На 5 років спільного життя ідеї подарунків на весілля повинні бути пов’язані з дерев’яними виробами. Шикарні шкатулки, посуд, рамки ручної роботи – це не весь список можливих варіантів. До речі, якщо у пари є власний будинок з лазнею, то туди символічні подарунки на дерев’яне весілля будуть доречні.
- На 10 років зазвичай дарують вироби, виконані з олова. Свічники, статуетки, підсклянники, чарки або склянки ручної роботи завжди порадують пару.
- На 15 років дарують кришталь. Дуже красиво буде виглядати композиція у вигляді двох лебедів, виконана з даного матеріалу. Також можна замовити лист-побажання, яке буде містити важливе напуття для подружжя.
Сьогодні можна вибрати презенти на будь-який смак, колір та гаманець. Важливо пам’ятати головне – дарувати слід від душі та готуватися до свята не в останній момент.