Вибираємо найкращу штучну ялинку для новорічного декору

Новорічні свята вже на порозі, магазини та ресторани змагаються у розкоші новорічного оздоблення. Пора і вдома влаштувати атмосферу свята. Запах живої ялинки здатний повернути назад у дитинство, але розум дорослої людини радить вибрати більш практичний варіант та купити штучну. Вибір величезний, тому варто спочатку дізнатися, які штучні ялинки найкращі.

штучна ялинка в інтер'єрі
Сучасний інтер’єр можна підкреслити штучною ялиною.

Можливі варіанти

Вибираючи для себе найкращу штучну новорічну ялинку, потрібно вирішити, наскільки реалістично вона має виглядати, якого розміру має бути, наскільки вона безпечна для дітей та свійських тварин, як її зберігати до наступного святкового сезону та яку суму витратити.

Є кілька видів штучних новорічних дерев у залежності від матеріалу:

  • виготовлені з волосіні;
  • із ПВХ (пластик);
  • литі силіконові ялинки;
  • виготовлені із застосуванням 3D-принтера.

З волосіні та полівінілхлориду

Найбільш доступними і тому найкращими вважаються класичні штучні ялинки з волосіні та ПВХ. Хоча вони мають щільну та симетричну крону, вони не виглядають так реалістично, як литі із силікону або виготовлені на 3D-принтері вироби. Деякі виробники комбінують ці методи: з волосіні+ПВХ або з ПВХ+лиття.

Гілки штучної новорічної ялинки з волосіні та ПВХ мають однакову довжину голок. У дорожчих моделях їх підрізають для реалістичності, а гілки фарбують у колір дерева.

штучна ялинка з пвх
Простий і доступний варіант – ялинка з ПВХ.

Литі

Технологія лиття із силіконової гуми дозволяє створити реалістичну, не колючу, зручну у зберіганні та безпечну штучну ялинку. Голки у неї об’ємні, м’які, відновлюють форму, якщо їх зім’яти. Лита штучна ялинка – це прикраса преміум-якості. Єдиний її недолік – ціна. Деякі моделі можуть бути дешевшими, тому що зовні мають литі гілки, а всередині, біля стовбура, складаються з ПВХ-гілок.

лита ялинка
Литі штучні ялинки виглядають майже як справжні.

Надруковані на принтері

Продукт сучасних технологій – штучна 3D-ялинка. Тривимірні новорічні красуні складаються з реалістичних гілочок, які створені на 3D-принтері, а об’ємна модель для їх створення була зроблена на основі справжніх гілок дерева. Гілочки розташовані по периметру, а внутрішня частина заповнена класичними виробами з ПВХ для більшої щільності.

Найвибагливіші клієнти зазвичай шукають 3D-ялинки, які повністю складаються виключно з 3D-гілок. Така штучна ялинка виглядає значно краще, буквально як справжня. Хоча вона дорожча, але треба пам’ятати, що найкраща якість окуповується. Це дерево важко відрізнити від живого. У такий спосіб можна навіть достовірно імітувати сорти дерев: нормандська ялина, скандинавська ялина, гімалайська сосна, данська, сибірська або королівська ялини.

три де ялина
Ялинку, надрукована на 3Д-принтері, майже неможливо відрізнити від справжньої.

Тривимірне штучне дерево має найгарнішу форму крони та велику кількість гілочок із тривимірними голками. Ця 3D-голка ідеально зображує голки дерева потрібної породи, тому не відрізняється від природної. Гілки збираються на міцному металевому каркасі та підставці.

Сосна чи ялина?

Вирішуючи, яку новорічну ялинку краще купити, варто подумати про форму гілочок або довжину голок. Для сосни характерні широкі гілки з довгою хвоєю, що робить її дуже щільною та потужною. Ялини дуже специфічні головним чином тому, що вони мають природно нерівномірний розподіл гілок.

штучна сосна
Традиційна різдвяна ялина може зачарувати своїми довгими щільними гілочками, завдяки яким вся вона вузька за формою, але виглядає об’ємною, пухнастою та ошатною.

Реалізм чи оригінальність?

Штучна ялинка необов’язково має бути зеленою. Можна вибрати різні відтінки зеленого кольору, густо засніжені білі дерева, новорічні ялинки зі злегка засніженими гілочками або дерева різних екстравагантних кольорів.

рожева ялинка
Цікаві колірні рішення нададуть свіжості святкуванню Нового року.

Зелені дерева, як і раніше, залишаються найпопулярнішими, а білі та «засніжені» різдвяні ялинки стають все більш модними. Ялинки без іграшок не виходять із моди, тому попит мають природно прикрашені імітацією снігу дерева:

  • снігова ялина;
  • кришталева ялина;
  • срібна сосна із кристалами льоду.

У тренді – штучні ялинки зі світлодіодним підсвічуванням. Мініатюрні різнокольорові вогники розташовуються на кінцях штучних гілок або голок. Цей вид краще підійде тим, хто любить сучасні технології та не хоче витрачати час та нерви на розплутування гірлянди. Для новорічних ялинок зі світлодіодним підсвічуванням також потрібно враховувати, що ціна буде трохи вищою.

ялинка зі світлодіодами
Світоліоди та оптоволокно – і не потрібно турбуватися про гірлянду.

Розмір має значення

Розміри штучних новорічних ялин варіюються у межах:

  • 60-150 см заввишки (маленькі);
  • 180-250 см (класичні);
  • 270-450 см (надвисокі).

висока ялинка

Найкраща висота класичної великої ялинки для кімнати – така, щоб її кінчик закінчувався приблизно у 15 см від стелі.Також слід зважати на ширину дерева. Крім стандартних широких, існують і вузькі, які найкраще підходять для тісних кімнат.

Для встановлення на предметах меблів найкращим вибором стануть невеликі штучні ялинки у горщику. Вони модні, стильні та не займають багато місця.

Важливим параметром є компактність під час зберігання. Дерево може бути розбірним повністю або гілки просто притискаються до стовбура, а потім знову розправляються. Вироби з волосіні та ПВХ після першого зберігання у коробці можуть зім’ятися та виглядати неохайно на наступний рік. Литі силіконові або 3D-гілки та голки самі розправляться після зберігання, тому штучна рослина залишиться пухнастою надовго.

дівчина прикрашає ялинку
Обирайте таку ялинку, щоб за нею було легко доглядати.

Безпека понад усе

Новорічна ялинка – об’єкт інтересу для дітей та хатніх тварин. Якісне штучне дерево не повинно сильно постраждати від їхньої активної уваги та тим більше – якось нашкодити.

Дротовий каркас в основі дешевих ялинок з волосіні, разом з їх жорсткими голками, що легко відриваються, можуть завдати шкоди охочим спробувати їх на зуб. У виробів із ПВХ м’які гілки, а каркас може бути запаяний у пластик, але самі голки недостатньо міцні, щоб їх не можна було відкусити та проковтнути.

Найкращі за рейтингом безпеки – силіконові ялинки. М’якість та міцність силікону не дасть зіпсувати елементи прикраси. Силікон не має запаху, він використовується у косметиці та харчовій промисловості, оскільки безпечний для людей та тварин. Також він не горить, тому лита силіконова або 3D-ялинка є абсолютно пожежобезпечною.

Ссылка на основную публикацию
Уся інформація на сайті має інформаційно-пізнавальний характер. Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістом. Копіювання матеріалів з сайту можливе лише за умови застосування прямого активного посилання на сайт menicikavo.com. Фото- та відеоматеріали не є власністю сайту.